054-207-9020 יהושע רבינוביץ 11, חולון

השארת הודעה מהירה:

  מכון יופי תל אביב

  בכל אישה יש רצון להיראות הכי טוב שהיא יכולה, ולכן רובנו הולכות לקבל את שגרת הטיפולים שלנו אצל הקוסמטיקאית החביבה עלינו באמצעות מכון יופי בתל אביב, שמציע לנו את הטיפולים שעוזרים לנו להרגיש טוב עם עצמנו. טיפולי יופי נחשבים להכרח כמעט משום תרומתם הגדולה לרווחה הנפשית ולתחושה שלנו, כמו גם למראה החיצוני שלנו ולפתרון בעיות שונות. גם בישראל זה כבר רווח ונשים רבות למדו לא לעכב את הרצון שלהן להיראות הכי טוב שאפשר, וכל אחת כבר יודעת בדיוק מי הקוסמטיקאית שקשובה לה ולבעיות שלה ומצליחה למצוא את התשובה המושלמת גם למצב רוח לא מרומם וגם לבעיות קוסמטיות שונות שכל אחת נתקלת בהן במהלך החיים.

  ממה אפשר ליהנות בטיפולי מכון יופי בתל אביב?

   

  • טיפולי גוף שונים כמו הסרת שיער ובעיות עור שונות כמו פיגמנטציה בכל חלקי הגוף, פצעונים וצלקות.

  • הסרת שיער בשיטת האפילציה שמצליחה לפתור אחת ולתמיד את בעיית שיעור היתר בפנים בעיקר למי שאינה מצליחה להשתמש בשיטות אחרות.

  • טיפולים פנים מומלצים מגיל צעיר כדי לחנך נשים וגברים לטפח את הפנים, לשמור על היגיינה בסיסית בפנים ובגוף ולטפל בבעיות שנוצרות כתוצאה מבעיות הורמונליות ואחרות כמו אקנה.

  • טיפולי מזותרפיה שמתאימים בעיקר לגיל מבוגר יורת שבו נזקי הגיל ומזג האוויר ואורח החיים כבר ניכר על העור. יש צורך בטיפולים אלה להשפיע מבפנים על מצב העור, ולכן משתמשים בהחדרה לעומק לשכבה העמוקה של העור של כל החומרים המזינים שאינם משפיעים מספיק בגיל כזה רק מחוץ.

  • איפור קבוע – אין כמו איפור קבוע שעוזר לנשים שאין להן זמן לעשות את זה כל יום בעצמן ורוצות מישהי שתשרטט להן את קו הגבות ביד אמנית ובצורה משכנעת יותר.

  יונה פוגל, קוסמטיקאית עם אהבה ליופי

  הדבר הכי טוב שיכול לקרות לכן הוא למצוא קוסמטיקאית שנהנית מהיופי שהיא מצליחה להביא ללקוחות שלה. המטופלות של יונה פוגל יודעות שכל מה שהיא עושה בידיים המיומנות שלה יביא תוצאות מופלאות לעור הפנים ולגוף, ולכן מכון יופי תל אביב שלה כבר מזמן הפך לבית השני שלהן.

  מכון יופי תל אביב

  לקביעת תור מלא/י את הפרטים הבאים:

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני